Kde nás najdete

MUDr. Bohuslav Procházka a MUDr. Marcela Procházková poskytují preventivní a léčebnou péči na třech odloučených pracovištích:

Ordinace Radnická 635/7, Kutná Hora, 284 01

Ordinace Kouřimská 917, Suchdol, 284 01

Ordinace Královská cesta 280, Kolín, 280 02

 

Dítě na prohlídce u lékaře. Kutná Hora, dětský lékařNaši ordinaci, která sídlí na adrese Radnická 7 v Kutné Hoře, najdete poblíž sadů Dr. M. Horákové.

Ze západní části města pojedete po ulici Ke Kalichu, přijedete k silnici č. 2, hlavní ulice Kouřimská, na křižovatce odbočíte vlevo a u náměstí Národního odboje odbočte vpravo a poté ihned vlevo do ulice Husova. Za náměstím Národního odboje odbočíte vlevo do ulice Bartolomějská, pokračujete rovně, přijedete na křižovatku ve tvaru Y a odbočíte vpravo do ulice Radnická, projedete kolem budovy VZP, u čtvrté budovy po pravé straně, u čísla 7 zaparkujete a jste na místě.

Ze severní části města pojedete po ulici Česká, přejedete hlavní silnici Na Valech a na první křižovatce odbočíte vpravo do ulice do ulice Bartolomějská, projedete kolem Domova důchodců, který je po Vaší parvé straně, na příští křižovatce ve tvaru Y, odbočte vlevo do ulice Radnická, to už se blížíte k cíli, jen projedete kolem budovy VZP, která je po Vaší levé straně a u parku ( sady Dr. M. Horákové) můžete zaparkovat.

Z východní části města pojedete po ulici Štefánikova, přijedete na kruhový objezd, zde odbočíte vlevo, pokračujete ke druhému kruhovému objezdu a jedete po ulici Československých legionářů, přejedete rovně křižovatku a jste na ulici Na Valech, na první křižovatce odbočíte vlevo do ulice Česká, na další křižovatce odbočíte vpravo do ulice Bartolomějská, míjíte Domov důchodců a na křižovatce ve tvaru Y odbočíte vlevo do ulice Radnická, po Vaší levé straně je budova VZP a ihned za křižovatkou s Hornickou ulicí přijíždíte k naší ordinaci.

Z jižní části města pojedete po ulici Barborská, Smíškova u parku odbočíte vpravo a jedete rovně, na druhé křižovatce odbočíte vpravo do ulice Husova, po levé straně je Městská knihovna Kutná Hora, na příští křižovatce odbočte vlevo do ulice Lierova a opět odbočíte do leva do ulice Radnická, po pravé straně je budova Úřadu práce, za zatáčkou sady Dr. M. Horákové a naproti je budova, kde má sídlo naše ordinace.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Ordinace Kouřimská 917, Suchdol, 284 01

V Suchdole nás najdete jednoduše, naše ordinace je v těsné blízkosti zámku Suchdol, který se nachází ve středu této městské části, příjezdové komunikace jsou označeny tabulkami směrované k zámku. Ani se zaparkováním zde nebudete mít problém.

 

Ordinace Královská cesta 280, Kolín, 280 02

Naši ordinaci najdete  na Královské cestě poblíž velkého kruhového objezdu.

Ze severní části města se k nám dostanete po ulici Ovčárecká, silnice 125, přejedete dálniční nájezd a pokračujete stále rovně, přejedete přes most přes řeku Labe a pokračujete po ulici U Křižovatky, přijedete ke kruhovému objezdu, ten přejedete rovně a jste na ulici Polepská, míjíte parkoviště a na první křižovatce odbočíte vpravo do ulice Královská cesta, ve třetí budově po levé straně je naše ordinace.

Od jihu ve směru od obce Polepy, pojedete asi 5 minut, necelé 3 km, přijedete k silnici č. 38, odbočíte vpravo do ulice Polepská, pokračujete rovně, míjíte budovu Hasičů, Celního úřadu, Auto Gapas s.r.o. a na třetí křižovatce odbočíte vlevo do ulice Královská cesta. Zastavíte u třetí budovy po levé straně a jste na místě.

Ze západní části ve směru od obce Štítary pojedete po silnici č. 38, pokračujete po ulici Polepská, míjíte Celní úřad, přejedete dvě světelné křižovatky a na další křižovatce odbočíte vlevo do ulice Královská cesta, u budovy č. 280, která je po Vaší levé straně zaparkujete a jste na místě.

Z východní části směrem od obce Veletov se k nám dostanete po silnici č. 322, projedete obcí Tři Dvory, míjíte čerpací stanici Shell, přejedete železniční trať a najíždíte na silnici č. 125 ulice Ovčárecká, přejedete řeku Labe a pokračujete po ulici U křižovatky, přijíždíte ke kruhovému objezdu, ten přejedete rovně a jste na ulici Polepská, na první křižovatce odbočíte vpravo a jste v ulici Královská cesta, před třetí budovou po levé straně zaparkujete a jste v cíli.